درباره ما

درباره شرکت

شرکت آرکا سازه قنات کیان با شماره 51071 در اداره ثبت شرکت های شیراز به ثبت رسید و فعالیت خود را  در صنعت آب و فاضلاب، کشاورزی و آبیاری و زهکشی آغاز کرد. در دنیای رقابتی امروز این شرکت با گردآوری مجموعه ای از کارشناسان و متخصین استفاده از تجهیزات، دانش و فناوری های روز دنیا به لطف خداوند متعال و با به کار گیری پرسنل مجرب و کار آزموده در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران تاکنون موفق به عمران و آبادانی هزاران هکتار از اراضی ایران عزیز گردیده است. امید است با اتکا به دانش مدیران و کارشناسان خود بتوانیم پاسخگوی کلیه نیازهای فنی و کیفی مشتریان و کارفرمایان عزیزمان باشیم.

سیاست ها و اهداف

  • بهره گیری از دانش روز دنیا
  • انجام بهترین خدمات مهندسی مطابق با استاندارد های داخلی و بین المللی
  • افزایش رضایت کارفرمایان
  • ارتقاء کیفیت خدمات بر اساس استاندارد های داخلی و بین المللی
  • کار گروهی، قانون مندی، مسئولیت پذیری
  • رعایت اصل احترام متقابل
  • انجام به موقع تعهدات
  • جذب منابع انسانی متخصص، کارآمد و متعهد

خط مشی کیفیت

مدیریت شرکت آرکا سازه قنات کیان بهترین راه پیشرفت این مجموعه را تولید باکیفیت محصولات و ارائه و انجام مطلوب خدمات خود مطابق با استانداردهای بین المللی می داند. از همین رو همواره بیشترین کوشش خود را برای به انجام رساندن این مهم انجام داده و در آینده نیز ادامه خواهد داد. لذا به عنوان سازمانی که خود را متعهد به رعایت استانداردهای مدیریت می داند.

موضوع فعالیت شرکت

مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت ساختمان های بتنی ، فلزی ، مجتمع های مسکونی، فرهنگی، تفریحی، آموزشی، اداری، بین راهی، تجاری، بهداشتی، هتل و فرودگاه، احداث و نگهداری از پارک و فضای سبز، مشاوره، طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی و ساخت سازه های دکوراتیو و نمایشگاهی، صادرات و وارادات مصالح ساختمانی، عملیات راه سازی، خاکبرداری، خاکریزی ، ساخت اتوبان، بزرگراه و جاده های اصلی و فرعی و راه های ارتباطی زیر زمینی و باند های فرودگاهی ، طراحی، اجرا و نظارت تقاطع های همسطح و غیر همسطح (زیر گذر و رو گذر)، تونل ، نقشه برداری و تهیه نقشه های کاداستر اراضی، تسطیح لیزری اراضی اعم از کشاورزی و … ، ساخت پایگاه داده های GIS و سامانه های اطلاعات مکانی، مشاوره، طراحی و اجرای سازه های آبی اعم از سد خاکی، بتنی، بند انحرافی، کانال های انتقال آب، آب و فاضلاب شهری، گاز رسانی، و خطوط انتقال نفت و گاز  و شبکه های آبیاری و زهکشی (کانال های درجه 1 و 2 و 3)، تولید ، توزیع، صادرات و واردات نهاده های کشاورزی اعم از سم، کود و بذر ، مشاوره طراحی و اجرای سامانه های تصفیه فاضلاب ، احداث گلخانه، باغ و مزرعه های پرورش ماهی، طراحی و ساخت ایستگاه های پمپاژ اولیه و ثانویه، استخر و منابع ذخیره آب، تهیه نقشه های بیلان دشت های کشور، آبخیزداری، احداث چاه های کشاورزی و شرب، طراحی، محاسبه، نظارت، اجرا و ارزیابی کلیه فعالیت های مرتبط با سیستم های نوین آبیاری،آب و خاک، هوشمند سازی، تهیه و نصب کنتورهای هوشمند، ایجاد شبکه یکپارچه جمع آوری اطلاعات منابع آبی، تولید سیستم های فیلتراسیون کشاورزی و شرب، لوله های پلی اتیلن سبک و سنگین، کاروگیت، GRP ، نوار های آبیاری، اتصالات آبیاری، قطره چکان و …. صادرات و واردات تجهیزات مربوط به سامانه های نوین آبیاری، تامین تجهیزات پروژه های سامانه های نوین آبیاری، برگزاری دوره های آموزشی، سمینار و همایش مربوط با موضوع شرکت، برگزاری و شرکت در نمایشگاه های مربط با موضوع شرکت و شرکت در مناقصات دولتی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

پیام مدیر عامل

در كشـورهاي توسـعه يافتـه، مسـاله مديريت منابع آب اهميت بسيار زيادي يافته است. امید است با عنایت به خداوند متعال و اتکا به دانش مدیران و کارشناسان خود بتوانیم در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران آبادانی کشور عزیزمان را فراهم سازیم و بتوانیم با استفاده صحیح از منابع های آبی کشور آن را برای نسل های آینده ذخیره سازی و مدیریت کنیم.

احمد رضا زارع قنات نوی

مدیر عامل