خط مشی کیفیت

مدیریت شرکت آرکا سازه قنات کیان بهترین راه پیشرفت این مجموعه را تولید باکیفیت محصولات و ارائه و انجام مطلوب خدمات خود مطابق با استانداردهای بین المللی می داند. از همین رو همواره بیشترین کوشش خود را برای به انجام رساندن این مهم انجام داده و در آینده نیز ادامه خواهد داد. لذا به عنوان سازمانی که خود را متعهد به رعایت استانداردهای مدیریت می داند.

معرفی شرکت آرکا سازه قنات کیان

شرکت آرکا سازه قنات کیان با شماره 51071 در اداره ثبت شرکت های شیراز به ثبت رسید و فعالیت خود را در صنعت آب و فاضلاب، کشاورزی و آبیاری و زهکشی آغاز کرد. در دنیای رقابتی امروز این شرکت با گردآوری مجموعه ای از کارشناسان و متخصین استفاده از تجهیزات، دانش و فناوری های روز دنیا به لطف خداوند متعال و با به کار گیری پرسنل مجرب و کار آزموده در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران تاکنون موفق به عمران و آبادانی هزاران هکتار از اراضی ایران عزیز گردیده است. امید است با اتکا به دانش مدیران و کارشناسان خود بتوانیم پاسخگوی کلیه نیازهای فنی و کیفی مشتریان و کارفرمایان عزیزمان باشیم.

سیاست ها و اهداف

  • کار گروهی، قانون مندی، مسئولیت پذیری
  • رعایت اصل احترام متقابل
  • انجام به موقع تعهدات
  • جذب منابع انسانی متخصص، کارآمد و متعهد
  • بهره گیری از دانش روز دنیا
  • انجام بهترین خدمات مهندسی مطابق با استاندارد های داخلی و بین المللی
  • افزایش رضایت کارفرمایان
  • ارتقاء کیفیت خدمات بر اساس استاندارد های داخلی و بین المللی

موضوع فعالیت شرکت

مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت ساختمان های بتنی، فلزی، مجتمع های مسکونی، فرهنگی، تفریحی، آموزشی، اداری، بین راهی، تجاری، بهداشتی، هتل و فرودگاه، احداث و نگهداری از پارک و فضای سبز، مشاوره، طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی و ساخت سازه های دکوراتیو و نمایشگاهی، صادرات و وارادات مصالح ساختمانی، عملیات راه سازی، خاکبرداری، خاکریزی، ساخت اتوبان، بزرگراه و جاده های اصلی و فرعی و راه های ارتباطی زیر زمینی و باند های فرودگاهی، طراحی، اجرا و نظارت تقاطع های همسطح و غیر همسطح (زیر گذر و رو گذر)، تونل، نقشه برداری و تهیه نقشه های کاداستر اراضی، تسطیح لیزری اراضی اعم از کشاورزی و … ، ساخت پایگاه داده های GIS و سامانه های اطلاعات مکانی، مشاوره، طراحی و اجرای سازه های آبی اعم از سد خاکی، بتنی، بند انحرافی، کانال های انتقال آب، آب و فاضلاب شهری، گاز رسانی، و خطوط انتقال نفت و گاز و شبکه های آبیاری و زهکشی (کانال های درجه 1 و 2 و 3)، تولید، توزیع، صادرات و واردات نهاده های کشاورزی اعم از سم، کود و بذر، مشاوره طراحی و اجرای سامانه های تصفیه فاضلاب، احداث گلخانه، باغ و مزرعه های پرورش ماهی، طراحی و ساخت ایستگاه های پمپاژ اولیه و ثانویه، استخر و منابع ذخیره آب، تهیه نقشه های بیلان دشت های کشور، آبخیزداری، احداث چاه های کشاورزی و شرب، طراحی، محاسبه، نظارت، اجرا و ارزیابی کلیه فعالیت های مرتبط با سیستم های نوین آبیاری، آب و خاک، هوشمند سازی، تهیه و نصب کنتورهای هوشمند، ایجاد شبکه یکپارچه جمع آوری اطلاعات منابع آبی، تولید سیستم های فیلتراسیون کشاورزی و شرب، لوله های پلی اتیلن سبک و سنگین، کاروگیت، GRP، نوار های آبیاری، اتصالات آبیاری، قطره چکان و …. صادرات و واردات تجهیزات مربوط به سامانه های نوین آبیاری، تامین تجهیزات پروژه های سامانه های نوین آبیاری، برگزاری دوره های آموزشی، سمینار و همایش مربوط با موضوع شرکت، برگزاری و شرکت در نمایشگاه های مربط با موضوع شرکت و شرکت در مناقصات دولتی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

پیام مدیرعامل

در كشـورهاي توسـعه يافتـه، مسـاله مديريت منابع آب اهميت بسيار زيادي يافته است. امید است با عنایت به خداوند متعال و اتکا به دانش مدیران و کارشناسان خود بتوانیم در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران آبادانی کشور عزیزمان را فراهم سازیم و بتوانیم با استفاده صحیح از منابع های آبی کشور آن را برای نسل های آینده ذخیره سازی و مدیریت کنیم.

 

مدیر عامل
احمد رضا زارع قنات نوی